Main menu:
Secretariaat
Aan/afmelden + startkaart:
Als je een startkaart wilt aanvragen, ga je als volgt te werk
Een startkaart kun je niet zelf bij de KNHS aanvragen, dit doe je samen met de wedstrijdsecretaris. Neem kontakt op met Lynn Kraak (paarden) of Barbara Brundel (pony's), zodat zij samen met jou de formulieren kunnen invullen (gegevens vind je onder "de knop" Adressen Secretariaat).
Het wedstrijdsecretariaat ontvangt (afhankelijk van de drukte bij de KNHS) je startkaart binnen 3 weken en zorgt ervoor dat deze op de bar in de kantine komt te liggen. De factuur ontvang je van Yvonne Bovee (penningmeester).
We hebben nodig: Kopieen van de pagina's van het paspoort met de volgende gegevens:
* Gegevens van je paard/pony (naam/geboortedatum/kleur)
* Afstammingsgegevens
* Aftekeningen
* Chip/transpondernummer
* Meetgegeven (alleen bij aanvraag ponystartkaart)
Coupons bestellen: Kun je eenvoudig zelf via "mijn KHNS". Als je kijkt op de site van de KNHS (www.knhs.nl) spreekt alles voor zich.Ook de coupons komen binnen op het wedstrijdsecretariaat en worden op de bar in de kantine neergelegd. Je ontvangt hiervoor wederom de factuur van Yvonne Bovee (penningmeester)